Gawłów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
115 900 PLN
Cena za m2
79,49 PLN
Powierzchnia działki
1 458 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
221/13561/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Gawłowie, tuż przy administracyjnych obrzeżach Sochaczewa. W najbliższej okolicy działki znajdują się nowe osiedla z domami jednorodzinnymi, rozbudowywana obecnie szkoła podstawowa w Gawłowie oraz Las Gawłowski (ok. 200 m od działki).

Działka o powierzchni 1 458 m.kw. ma nieregularny kształt (ok. 46mx24mx40mx52m) i przylega do asfaltowej drogi - formalny dojazd do działki z utwardzonej drogi gruntowej.
Obszar całego osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem nieuciążliwych obiektów produkcyjnych i usługowych.

Obecnie nieruchomość porośnięta jest drzewami - część z nich to tzw. samosiejki, reszta jest idealna jako "zielone" otoczenie domu. Przy działce woda, prąd, światłowód i nitka gazowa.

Cena działki wynosi 115 900 zł.
Uwaga - opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia działki leśnej (Ls) o powierzchni 2 028 m.kw., znajdującej się za oferowaną działką i przylegającą do niej pasem ok. 5 m.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Marcin Mazippus

Marcin Mazippus

Telefon:
690035012
E-mail:
mmazippus@land-house.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 22 lok.1, 96-500 Sochaczew (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@land-house.pl… czytaj więcej