Żyrardów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
929 000 PLN
Cena za m2
7 899,66 PLN
Powierzchnia
117,60 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
6
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1829
Stan nieruchomości
Do adaptacji
Czynsz administracyjny
879 PLN
Dostępne od
2023-01-01
Numer oferty
358/13561/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Żyrardów
 

Opis nieruchomości

Ekskluzywna oferta, która jest idealna zarówno dla inwestorów, jak i wielbicieli nietuzinkowych miejsc, w których można mieszkać jak i prowadzić działalność gospodarczą. Atrakcyjna inwestycja na lata, duże możliwości aranżacyjne, rozwojowa lokalizacja oraz niepowtarzalny klimat – to wszystko w cenie 990 000 zł czyli niewiele ponad 8 400 zł/m.kw.!
 
Żyrardowskie Lofty de Girarda to zespół budynków, przebudowanych z rozmachem z dawnej przędzalni lnu. Sam budynek, w którym mieści się loft, zaadaptowany został do nowej funkcji z zachowaniem niemal wszystkich wartościowych detali architektury postindustrialnej z początku XIX wieku. Na parterze budynków mieści się wiele sklepów, kawiarni i miejsc idealnych do spędzenia wolnych chwil. Sam Żyrardów położony jest w centrum Polski (pomiędzy Warszawą i Łodzią) i dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowo-kolejowej jest idealnym punktem zarówno do mieszkania jak i prowadzenia biznesu.
 
Oferowany loft to niemal 120 m.kw. otwartej i regularnej powierzchni do dowolnej aranżacji. Wysokie na 4 metry sufity, duże słupy konstrukcyjne oraz wspaniałe okna mogą stanowić wspaniałe wyzwanie dla każdego architekta wnętrz. Zanim jednak trafimy do sprzedawanego lokalu przechodzimy przez zachowane w industrialnym klimacie części wspólne, które dostosowane zostały do nowoczesnych wymogów i oczekiwań mieszkańców. Loft może pełnić zarówno funkcję np. pracowni artystycznej jak i niebanalnego mieszkania. Wizualizacje zawarte w ofercie stanowią jedynie nasz pomysł na przykładowe zagospodarowanie i urządzenie tego miejsca, niemniej jednak chętnemu nabywcy możemy pomóc w dopracowaniu projektu i wcieleniu go w życie.
Mieszkanie wyposażone jest w nowoczesny system ogrzewania, który mimo dużej powierzchni zapewnia niskie koszty utrzymania (czynsz ze wszystkimi opłatami to ok. 880/m-c.).
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – dysponujemy kluczami do nieruchomości więc w każdej chwili z przyjemnością spotkamy się na miejscu i oprowadzimy chętnych po tym wspaniałym obiekcie.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank, Sklep, Apteka, Kościół
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Mazippus

Karolina Mazippus

Telefon:
690035022
E-mail:
kmazippus@land-house.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 22 lok.1, 96-500 Sochaczew (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@land-house.pl… czytaj więcej