Sochaczew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
530 000 PLN
Cena za m2
2 789,47 PLN
Powierzchnia
190 m2
Powierzchnia użytkowa
190 m2
Powierzchnia działki
2 518 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Inny
Rok budowy
1970
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
266/13561/ODS
Dom Sprzedaż Sochaczew

Opis nieruchomości

Ciekawa nieruchomość z potencjałem, położona tuż przy granicy miasta Sochaczew (Kuznocin), przy głównej drodze dojazdowej do miasta. Jeśli szukasz domu i jednocześnie zaplecza do biznesu to jest to oferta idealna dla Ciebie.

W głębi dużej działki z bezpośrednim zjazdem z asfaltowej ulicy, będącej drogą wyjazdową z miasta, znajduje się duży dom, który częściowo był wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej.
W jednej części budynku znajdziemy wygodną przestrzeń mieszkalną z przestronnym salonem oraz bezpośrednim wyjściem na otoczoną zielenią działkę, dwoma osobnym pokojami, kuchnią i dużą widną łazienką. Druga część budynku, z oddzielnym wejściem, stanowi idealną przestrzeń do wykorzystania na biznes bądź zaaranżowania na dodatkową część mieszkalną, czy to oddzielną czy również z możliwością połączenia z tą obecną.
Budynek ma ciekawą bryłę, której charakteru nadaje też otaczający ogród ze starodrzewem. Usytuowanie budynków w głębi działki zdecydowanie wpływa na komfort mieszkania w ciszy z dala od szumu drogi, ale również pozwala na dowolne wykorzystanie przedniej części działki na cele rekreacyjne lub budowlane. Dodatkowo za domem znajduje się murowany garaż. Zaletą jest także duża działka, która pozwala od frontu (od ulicy) na różnorodne zagospodarowanie terenu.

Nieruchomość obecnie wymaga dodatkowych nakładów finansowych związanych z remontem, ale dzięki bardzo dobrej lokalizacji stanowi ciekawą ofertę za niewygórowaną kwotę.


Gorąco zachęcam do obejrzenia domu na żywo i odkrycie w pełni jego potencjału.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Ujęcie wody: Miejska na działce
 • Ciepła woda: Wodociąg miejski
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Ekologiczne

Mapa

Kontakt

Karolina Mazippus

Karolina Mazippus

Telefon:
690035022
E-mail:
kmazippus@land-house.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 22 lok.1, 96-500 Sochaczew (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@land-house.pl… czytaj więcej