MIESZKANIA DEWELOPERSKIE

Mieszkania deweloperskie w najlepszych lokalizacjach – kliknij i sprawdź przykładowe oferty!

Czy wiesz jak wybrać solidnego dewelopera? Od lat współpracujemy z jednym, całkowicie sprawdzonym i rzetelnym deweloperem, który gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość swoich produktów. Warszawska firma VFM Real Estate ukończyła w Sochaczewie już dwie inwestycje, składające się w sumie z 142 mieszkań (Okrzei 21 oraz Nowe Okrzei), a w chwili obecnej prowadzi kolejne trzy inwestycje (Nowa Płocka7.Dzielnica-Głowackiego7.Dzielnica-Olimpijska). Firma LAND-HOUSE Nieruchomości od początku pełni rolę Biura Sprzedaży w sochaczewskich inwestycjach dewelopera VFM Real Estate i kompleksowo zajmuje się procesem rezerwacji i sprzedaży mieszkań.

Uwaga – pamiętaj! Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania deweloperskiego zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo – sprawdź historię dewelopera, zobacz jego poprzednie inwestycje, sprawdź ich jakość wykonania, porównaj standard wykonania, upewnij się czy zostały terminowo zakończone i odebrane przez Nadzór Budowlany oraz koniecznie odwiedź Biuro Sprzedaży.

Inwestycje VFM Real Estate realizowane obecnie w Sochaczewie:

  • 7.Dzielnica – Olimpijska – inwestycja zlokalizowana na Polach Czerwonkowskich przy ul. Olimpijskiej (vis-a-vis basenu Orka). Obecnie trwa budowa oraz sprzedaż I etapu, w którym zbudowany zostanie VII piętrowy budynek z 128 mieszkaniami (od 30 do 124 m.kw.) oraz z lokalami handlowymi i podziemnym garażem. Cały projekt zakłada powstanie nowoczesnego osiedla z pięcioma budynkami. Tuż obok inwestycji powstaje market ALDI.

  • 7.Dzielnica – Głowackiego – inwestycja zlokalizowana przy ul. Głowackiego (vis-a-vis wjazdu do Szkoły Muzycznej) tuż przy Parku Garbolewskiego. Ostatnie mieszkania z I etapu nadal dostępne są w sprzedaży, a rozpoczęcie II etapu planowane jest w 2023 r.

  • Nowa Płocka –  projekt zakładający wybudowanie dwóch kameralnych budynków III piętrowych. Mieszkania z I etapu (budynek A) zostały już całkowicie sprzedane, w II etapie (budynek B) w sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania.

Dowiedz się więcej o sochaczewskich inwestycjach VFM Real Estate, zobacz makiety inwestycji oraz wybierz się z nami na budowę – zadzwoń 509 469 469 i umów się w Showroomie dewelopera Sochaczew, ul. Warszawska 44.

Sprawdź swojego dewelopera – zobacz zrealizowane inwestycje VFM Real Estate:

  • Okrzei 21 – Sochaczew, kameralny blok z 28 mieszkaniami, garażami i miejscami parkingowymi
  • Nowe Okrzei – Sochaczew, 5 budynków 3-piętrowych z windą, garażami i miejscami parkingowymi – w sumie 114 mieszkań
  • Nawrot 48 – inwestycja zrealizowana w Łodzi, 61 mieszkań oraz lokale handlowe zlokalizowane zaledwie 600 m od Dworca Fabrycznego
  • Orologio – apartamenty zlokalizowane w Błoniu, zaledwie 18 km od Warszawy. Ostatnie mieszkania nadal dostępne w sprzedaży!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: