MIESZKANIA DEWELOPERSKIE

Mieszkania deweloperskie w najlepszych lokalizacjach – kliknij i sprawdź przykładowe oferty!

Czy wiesz jak wybrać solidnego dewelopera? Od lat współpracujemy z jednym, całkowicie sprawdzonym i rzetelnym deweloperem, który gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość swoich produktów. Warszawska firma VFM Real Estate ukończyła w Sochaczewie już trzy inwestycje, składające się w sumie z 200 mieszkań (Okrzei 21, Nowe Okrzei, Nowa Płocka), a w chwili obecnej prowadzi kolejne dwie inwestycje, w których docelowo powstanie ponad 900 mieszkań (7.Dzielnica-Głowackiego7.Dzielnica-Olimpijska)!

Firma LAND-HOUSE Nieruchomości od początku pełni rolę Biura Sprzedaży w sochaczewskich inwestycjach dewelopera VFM Real Estate i kompleksowo zajmuje się procesem rezerwacji i sprzedaży mieszkań.

Uwaga – pamiętaj! Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania deweloperskiego zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo – sprawdź historię dewelopera, zobacz jego poprzednie inwestycje, sprawdź ich jakość wykonania, porównaj standard wykonania, upewnij się czy zostały terminowo zakończone i odebrane przez Nadzór Budowlany oraz koniecznie odwiedź Biuro Sprzedaży.

Inwestycje VFM Real Estate realizowane obecnie w Sochaczewie:

  • 7.Dzielnica – Olimpijska – inwestycja zlokalizowana na Polach Czerwonkowskich przy ul. Olimpijskiej (vis-a-vis basenu Orka, koło marketu ALDI). Obecnie kończona jest budowa oraz sprzedaż I etapu, w którym zbudowany zostanie VII piętrowy budynek z 128 mieszkaniami (od 30 do 124 m.kw.) oraz z lokalami handlowymi i podziemnym garażem (planowane oddanie to połowa 2024 r.). Kolejny etap (budynek B) realizowany będzie w 2024 r. Cały projekt zakłada powstanie nowoczesnego osiedla z pięcioma budynkami.

  • 7.Dzielnica – Głowackiego – inwestycja zlokalizowana przy ul. Głowackiego (vis-a-vis wjazdu do Szkoły Muzycznej) tuż przy Parku Garbolewskiego. W 2023 r. oddany został I etap (budynki A i B), obecnie trwa budowa i sprzedaż kolejnych etapów (budynki F i E), których oddanie zaplanowano na połowę 2025 r.

Dowiedz się więcej o sochaczewskich inwestycjach VFM Real Estate, zobacz makiety inwestycji oraz wybierz się z nami na budowę – zadzwoń 509 469 469 i umów się w Showroomie dewelopera Sochaczew, ul. Warszawska 44.

Sprawdź swojego dewelopera – odwiedź pozostałe inwestycje VFM Real Estate:

  • Okrzei 21 – Sochaczew, kameralny blok z 28 mieszkaniami, garażami i miejscami parkingowymi
  • Nowe Okrzei – Sochaczew, 5 budynków 3-piętrowych z windą, garażami i miejscami parkingowymi – w sumie 114 mieszkań
  • Nowa Płocka – Sochaczew, dwa kameralne budynki, 58 mieszkań wraz z miejscami parkingowymi
  • Nawrot 48 – inwestycja zrealizowana w Łodzi, 61 mieszkań oraz lokale handlowe zlokalizowane zaledwie 600 m od Dworca Fabrycznego
  • Orologio – apartamenty zlokalizowane w Błoniu, zaledwie 18 km od Warszawy. Ostatnie mieszkania nadal dostępne w sprzedaży!
  • Corso – wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa, zaledwie 1 000 m. od łódzkiej Manufaktury oraz 750 m. od największego łódzkiego Parku im. J. Piłsudskiego – obecnie w sprzedaży!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: