Sochaczew

ul. 1 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 590 000 PLN
Cena za m2
2 760,42 PLN
Powierzchnia
576 m2
Powierzchnia użytkowa
576 m2
Powierzchnia działki
1 982 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
23
Liczba pięter
3
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Kamienica
Rok budowy
1930
Numer oferty
285/13561/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zabytkowa kamienica znajdująca się w samym centrum Sochaczewa, naprzeciwko Urzędu Miasta oraz przy jednej z głównych ulic - 1 Maja.

Atutem nieruchomości jest duża, prostokątna działka o powierzchni 1 982 m2, zabudowana kamienicą, budynkami gospodarczymi, oraz w głębi budynkiem gospodarczo-mieszkalnym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się najważniejsze miejskie instytucje  - Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, ZUS. 

Kamienica:
Budynek wzniesiony w 1926 r. i następnie rozbudowany w 1930 r.. Obecnie na dwóch piętrach i poddaszu wyodrębnione jest 7 lokali, niemniej jednak układ kamienicy pozwala na wyodrębnienie większej ilości lokali mieszkalnych i użytkowych. Kamienica wymaga generalnego remontu, podczas którego można zmienić układ pomieszczeń i zaprojektować od nowa funkcjonalność obiektu.
Wysokie pomieszczenia, niepowtarzalny klimat i najlepsza lokalizacja - dla miłośników klasycznych nieruchomości to najważniejsze atuty.
Kamienica wpisana jest do Gminnego Rejestru Zabytków, co oznacza konieczność konsultowania wszelkich prac remontowych z konserwatorem zabytków (dotyczy elewacji). Stan prawny całkowicie uregulowany, brak zadłużeń.
Kamienica od czerwca 2024 r. całkowicie niezamieszkana - w obiekcie nikt nie jest zameldowany.

Zestawienie powierzchni wg inwentaryzacji z 2024 r.:
- powierzchnia zabudowy budynku 206 m2
- powierzchnia użytkowa budynku 576,10 m2
- kubatura 2 785 m3

Budynek mieszkalno - gospodarczy (w głębi działki):
Obiekt wzniesiony w 1955 r. - w chwili obecnej do generalnego remontu lub wyburzenia (budynek stoi w ostrej granicy od dwóch stron działki) 

Budynki gospodarcze:
Znajdujące się na działce budynki gospodarcze do generalnego remontu lub wyburzenia (budynki stoją w ostrej granicy od dwóch stron działki)

Zapraszamy na wizytę w nieruchomości - posiadamy dostęp do wszystkich pomieszczeń oraz aktualną dokumentację z inwentaryzacji obiektu z 2024 r.

Oferta na wyłączność w LAND-HOUSE Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Mapa

Kontakt

Marcin Mazippus

Marcin Mazippus

Telefon:
690035012
E-mail:
mmazippus@land-house.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 22 lok.1, 96-500 Sochaczew (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@land-house.pl… czytaj więcej