Sochaczew

ul. Chopina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
28 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
4500
Rodzaj budynku
Inny
Numer oferty
47/13561/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piętro budynku handlowo-usługowego (125 m.kw., wysokość 2,8 m.) położonego przy głównej ulicy Chopina (przed rondem w Chodakowie). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, niezależne wejście, ekonomiczne ogrzewanie gazowe z podlicznikiem oraz parking do dyspozycji najemcy (możliwość dodatkowego wykorzystania terenu za budynkiem).
Koszty wynajmu to:
- czynsz najmu 3500 zł  
- opłaty za media (prąd, woda, gaz) rozliczane wg liczników
- wywóz śmieci - indywidualnie podpisana umowa przez Najemcę

Oferta idealna dla osób poszukujących dużej powierzchni biurowej, handlowej lub usługowej z możliwością własnej aranżacji, za atrakcyjną cenę najmu. 

Mapa

Kontakt

Karolina Mazippus

Karolina Mazippus

Telefon:
690035022
E-mail:
kmazippus@land-house.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 22 lok.1, 96-500 Sochaczew (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@land-house.pl… czytaj więcej